Biznes odpowiedzialny

Odpowiedzialność społeczna biznesu stanowi integralną część naszej działalności. Jak ją rozumiemy? Czujemy się częścią społeczności, z której czerpiemy i z którą chcemy dzielić się tym, co uważamy za cenne – kulturą organizacyjną, zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem. Od wielu lat wspieramy akcje charytatywne, prowadzimy programy partnerskie, pracujemy też jako wolontariusze. Wierzymy, że działając wspólnie, z otwartymi umysłami i sercami, możemy dużo więcej.

Sprawdź jak wiele udało nam się już zrobić.

 • Wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych

  30 Volkswagenów Transporterów trafiło już do Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski. Bezpłatnie użyczone przez Volkswagen Financial Services samochody zostały wyposażone w karty paliwowe, są ubezpieczone i objęte obsługą serwisową. Zapewni to strażakom pełną mobilność w każdej sytuacji.

  Czytaj dalej

 • Wolontariat

  Wolontariat pracowniczy od dwóch lat jest jednym z podstawowych elementów naszej aktywności społecznej. Dzięki tej inicjatywie mamy okazję podzielić się naszymi najcenniejszymi zasobami, w tym wiedzą i doświadczeniem. To także doskonałe uzupełnienie firmowych wyjazdów integracyjnych o wspólną pracę na rzecz innych.

  Czytaj dalej

 • Wsparcie organizacji pozarządowych

  W ramach działań charytatywnych Volkswagen Bank angażuje się w pomoc finansową na rzecz fundacji i organizacji pozarządowych.

  Czytaj dalej

 • Partnerstwo w rozwoju

  Volkswagen Bank wspiera wiele działań oraz inicjatyw kulturalnych, naukowych i sportowych.

  Czytaj dalej


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).