Publikacje prasowe

 • ŠKODA Kredyt Niskich Rat ze Złotym Godłem Quality International 201703.11.2017

  W XI edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2017, Złote Godło w kategorii QI Product zdobyły dwa bliźniacze produkty finansowe ŠKODA Financial Services: ŠKODA Kredyt Niskich Rat i ŠKODA Leasing Niskich Rat.

  Czytaj dalej

 • Liczy się nie tylko cena zakupu31.10.2017

  W kosztach utrzymania firmowych samochodów należy brać pod uwagę cenę zakupu oraz odsprzedaży auta.

  Czytaj dalej

 • Mobilność według Volkswagen Leasing24.10.2017

  Czym jest mobilność? Według definicji słownikowych to ruchliwość, zdolność do zmiany miejsca, łatwość przystosowywania się do zmian. Z kolei według badań Volkswagen Financial Services, mobilność to nie tylko przemieszczanie się, ale i wygoda oraz szybkość. Synonimem mobilności jest, zdaniem badanych, samochód.

  Czytaj dalej

 • Dobre auto na niskie raty18.10.2017

  Zakup samochodu za gotówkę powoli odchodzi w przeszłość. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom finansowym teraz nikt nie musi wykładać dużych pieniędzy, by korzystać z samochodu, szczególnie w firmie. Umożliwia to odpowiednio skonstruowana oferta leasingu.

  Czytaj dalej

 • Samochód łatwo dostępny18.10.2017

  Wybierając auto dla firmy warto sprawdzić, czy korzystniejszy od tradycyjnego leasingu nie będzie leasing z rynkową wartością końcową.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Leasing chce być liderem rynku CFM06.10.2017

  Volkswagen Leasing od kilku lat jest w naszym kraju liderem rankingu rejestracji samochodów osobowych na firmy. Według dostępnych obecnie danych, po ośmiu miesiącach tego roku spółka zarejestrowała w Polsce blisko 17 tysięcy samochodów osobowych. Tymczasem zajmujące drugą pozycję PKO Leasing (i to nawet mimo niedawnego przejęcia Raiffeisen Leasing) zdołało zarejestrować niespełna 10 tysięcy pojazdów.

  Czytaj dalej

 • Młodzi rzucają branży wyzwanie05.10.2017

  Daria Zielaskiewicz, Dyrektor Marketingu i Brand Management Volkswagen Financial Services

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Leasing Niskich Rat, czyli jakość bez kompromisów20.09.2017

  Volkswagen Financial Services od lat proponuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania finansowe. Nic dziwnego zatem, że produkty ŠKODA Leasing Niskich Rat oraz bliźniaczy ŠKODA Kredyt Niskich Rat otrzymały najwyższą nagrodę – Złote Godło – w kategorii QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2017.

  Czytaj dalej

 • Tiguan - na każdą drogę02.08.2017

  Może masz swoje ulubione jezioro, do którego prowadzi wyboista szutrowa droga, a może po prostu lubisz bezpieczną jazdę po asfalcie, którą zapewnia napęd na cztery koła?

  Czytaj dalej

 • ŠKODA Leasing Niskich Rat i ŠKODA Kredyt Niskich Rat ze Złotym Godłem Quality International 201705.07.2017
  W XI edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2017, Złote Godło w kategorii QI Product zdobyły dwa bliźniacze produkty finansowe Volkswagen Financial Services: ŠKODA Leasing Niskich Rat i ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska Najlepszym Bankiem 201722.06.2017
  Podczas Wieczoru Bankowego, który odbył się w środę 21 czerwca br. w hotelu Radisson w Warszawie, wręczono nagrody 25. edycji konkursu „Najlepszy Bank 2017”. Volkswagen Bank Polska już po raz drugi z rzędu zwyciężył w kategorii małych i średnich banków komercyjnych.

  Czytaj dalej

 • SEAT Alhambra na wakacje08.06.2017
  SEAT Alhambra to samochód, w którym nawet duża rodzina może komfortowo podróżować. Marka pomyślała o wszystkim, od siedmiu poduszek powietrznych do trzeciego rzędu siedzeń. Ile trzeba wydać, aby móc wybrać się na wakacyjny wyjazd nową elegancką Alhambrą?

  Czytaj dalej

 • Małe i średnie firmy wybierają mobilność24.05.2017
  Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw stanowią większość polskich podmiotów gospodarczych. Jest ich około 2 mln, co przekłada się na olbrzymi potencjał zakupowy. Stosunkowo niedawno ta obiecująca grupa klientów zaczęła pełniej korzystać z zalet wynajmu długoterminowego pojazdów i leasingu z usługami dodatkowymi.

  Czytaj dalej

 • Oferta leasingu Audi dla klientów prywatnych wyróżniona nagrodą Innowacja 201606.04.2017
  W marcu br. Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych uzyskał tytuł „Innowacja 2016”. Ten nowoczesny leasing konsumencki to propozycja dla osób, które nie chcą dużo wydawać na samochód, a pieniądze wolą przeznaczyć na inwestycje, przyjemności czy inne cele. Nagrodzony produkt marka Audi wprowadziła we współpracy z Volkswagen Financial Services jesienią 2016 roku. Jakie innowacyjne rozwiązania oferuje indywidualnym klientom Audi Perfect Lease?

  Czytaj dalej

 • Flota samochodowa w zasięgu MŚP23.03.2017
  W Polsce rozpoczyna się boom na finansowanie samochodów razem z dodatkowymi usługami dla firm z sektora MŚP. Jedną z dróg oswojenia przedsiębiorców z bardziej zaawansowanymi produktami jest analiza TCO, czyli całkowitego kosztu utrzymania firmowych samochodów. Pozwala zaplanować wydatki związane z eksploatacją aut na kilka lat, obejmujących np. okres umowy leasingu lub wynajmu pojazdów.

  Czytaj dalej

 • Nie musisz kupować, żeby używać20.03.2017
  Od niemal roku sprzedaż marki Volkswagen Samochody Użytkowe z powodzeniem wspiera nowa oferta leasingu – Profit Lease. W Profit Lease klient prowadzący firmę może finansować swój pojazd bez konieczności jego zakupu. Miesięczne raty są wyjątkowo niskie, a po 3 albo 4 latach auto można po prostu oddać. Leasing Profit Lease został przygotowany specjalnie dla użytkowych pojazdów marki przez Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Leasing Audi dla biznesu20.03.2017
  Wśród nowoczesnych produktów finansowych wprowadzonych na polskim rynku w ciągu ostatnich 2-3 lat, mało który zdobył takie uznanie nabywców jak Audi Perfect Lease. W 2016 roku umowy leasingowe na Audi Perfect Lease podpisała niemal połowa wszystkich biznesowych klientów marki Audi, mających do wyboru różne produkty finansowe w ramach Audi Financial Services, w tym klasyczny leasing z tzw. jednoprocentowym wykupem.

  Czytaj dalej

 • Płać mniej za nowe Audi30.12.2016
  Zamiast inwestować gotówkę w zakup auta albo płacić wysoką ratę kredytu czy leasingu, postaw na Audi Perfect Lease. Dzięki tej nowoczesnej formie finansowania nowe Audi jest bliżej, niż myślisz.

  Czytaj dalej

 • Porsche z ambasadorem30.12.2016
  O samochodach Porsche mówi się, że perfekcyjnie spełniają potrzeby kierowcy – zachwycają niesamowitymi osiągami, uwodzą świetnie skrojonym wnętrzem i aurą sportowego luksusu. Teraz auta Porsche są dostępne m.in. w atrakcyjnej ofercie finansowej – Porsche Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Stać Cię na luksus29.12.2016
  Niewiele rzeczy potrafi tak skutecznie podkreślić status faceta, jak sportowy samochód. Wybierz auto takie jak nowe Audi A5 Coupé, którym możesz jeździć, płacąc niskie miesięczne raty.

  Czytaj dalej

 • Kodiaq jak w abonamencie27.10.2016
  ŠKODA Kodiaq to pierwszy duży SUV czeskiej marki – przestronny, komfortowy, który może mieć napęd na cztery koła. Aby nim jeździć, nie trzeba wykładać gotówki – można skorzystać z kredytu, dostosowanego do własnego portfela.

  Czytaj dalej

 • Nowe Audi w męskim stylu26.10.2016
  Nowoczesny samochód to wyznacznik Twojego charakteru, stylu i statusu. A dzięki nowej formie finansowania – Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych – najnowszym modelem Audi możesz jeździć, płacąc jedynie niską miesięczną ratę.

  Czytaj dalej

 • Zwracasz auto i co dalej?20.10.2016
  Nowe formy finansowania (dostępne m.in. w markach Grupy VW), pozwalają na regularną wymianę auta na nowe. To propozycja dla tych, którym zależy na jak najniższym miesięcznym koszcie użytkowania pojazdu, a także wygodnej i bezproblemowej wymianie na nowy. Oto scenariusze zakończenia takiej umowy.

  Czytaj dalej

 • Prosta droga do nowego auta28.09.2016
  Zakup auta z salonu to duży wydatek, ale zamiast od razu płacić górę pieniędzy, możesz skorzystać m.in. z kredytu lub leasingu konsumenckiego.

  Czytaj dalej

 • Polscy klienci wybierają Audi Perfect Lease27.09.2016
  W sierpniu 2016, ponad 132 tysiące klientów z całego świata wybrało samochody marki Audi. Na rynku polskim również zanotowano znaczny wzrost sprzedaży - o 37,8 procent w porównaniu z sierpniem roku ubiegłego.

  Czytaj dalej

 • Potrzeba posiadania samochodu wśród Polaków25.08.2016
  Zmieniająca się rola kobiet w życiu rodzinnym i życiu zawodowym sprawia, że auto jest dziś dla kobiet artykułem pierwszej potrzeby.

  Czytaj dalej

 • Mobilność a prawo jazdy18.08.2016
  W Polsce prawo jazdy ma 9 mln kobiet i 11 mln mężczyzn. Panie jednak szybko nadrabiają braki – aż 87% młodych Polek, które nie zrobiły jeszcze uprawnień, planuje w najbliższym czasie rozpoczęcie kursu.

  Czytaj dalej

 • Co dla Polek oznacza bycie mobilną11.08.2016
  Kobietom coraz bardziej zależy na mobilności, rozumianej szerzej niż zwykłe przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Mobilność rozumiana jest również jako szybkość, wygoda i niezależność. Polki chcą być mobilne, potrzebują mobilności i częściej niż panowie pozytywnie ją kojarzą.

  Czytaj dalej

 • Audi Perfect Lease teraz także dla klientów prywatnych09.08.2016
  Wprowadzając Audi Perfect Lease dla Klientów prywatnych kontynuujemy naszą strategię promowania użytkowania samochodu bez konieczności jego posiadania. Nazywamy to kluczem do mobilności. Robimy to poprzez atrakcyjnie niskie raty miesięczne, dla wybranych modeli nawet bez opłaty wstępnej.

  Czytaj dalej

 • Coraz więcej aut marki Volkswagen w nowoczesnym finansowaniu01.08.2016
  W pierwszej połowie 2016 Volkswagen odnotował 23-procentowy wzrost liczby rejestracji nowych samochodów osobowych, kończąc pierwsze półrocze z wynikiem 20.389 egzemplarzy. z każdym miesiącem w tym okresie rosła też popularność nowoczesnego finansowania EasyDrive.

  Czytaj dalej

 • Czy wierzymy w mobilność bez samochodu?29.07.2016
  Mobilność kojarzy nam się przede wszystkim z ruchem tzn. przemieszczaniem się i zmianą miejsca. O skojarzenia z mobilnością zapytał Polaków Ipsos w badaniu „Mobilność w oczach Polaków” zrealizowanym dla Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • 5 kroków do perfekcji - Audi Perfect Lease oczami klientów26.07.2016
  Nowoczesne finansowanie, w tym leasing z niskimi ratami i wysoką wartością wykupu, zdobywa coraz większą popularność na polskim rynku. w przypadku marki Audi potwierdzają to sami klienci, którzy w maju 2016 roku opowiedzieli, jak oceniają swoją przygodę z Audi Perfect Lease.

  Czytaj dalej

 • Własny samochód – kaprys czy konieczność?26.07.2016

  Czytaj dalej

 • ŠKODA po kolejnym rekordowym półroczu w Polsce20.07.2016
  W czerwcu zarejestrowano w Polsce 4 969 samochodów ŠKODY, zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich marek obecnych w Polsce. To dobre zakończenie bardzo udanego pierwszego półrocza, w którym czeska marka utrzymała swoją pozycję lidera polskiego rynku i sięgnęła po kolejne rekordy popularności.

  Czytaj dalej

 • Samochód zastępczy w ubezpieczeniu RTI - nowe rozwiązanie w ofercie VWFS12.07.2016

  Czytaj dalej

 • Mobilność to przyszłość08.07.2016
  Wywiad z Knutem Krösche, dyrektorem ds. międzynarodowych flot, usług posprzedażnych i pojazdów używanych w Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Branża doceniła spółki Volkswagen Financial Services29.06.2016
  W czerwcu br. do spółek Volkswagen Financial Services trafiły cztery prestiżowe nagrody branży finansowej.

  Czytaj dalej

 • Podsumowanie projektu edukacyjnego VWFS i Money.pl02.06.2016
  W połowie maja 2016 roku zakończył się projekt edukacyjny Volkswagen Financial Services prowadzony we współpracy z portalem Money.pl. W ciągu czterech miesięcy ponad 200 000 unikalnych użytkowników miało okazję bliżej poznać metody nowoczesnego finansowania dedykowane markom Grupy Volkswagen.

  Czytaj dalej

 • Fleet Awards 2016 dla Volkswagen Financial Services w kategorii Remarketing05.05.2016
  Polska branża flotowa wybrała najlepsze produkty i usługi flotowe w plebiscycie Fleet Awards 2016. W kategorii Remarketing po raz drugi z rzędu najwięcej głosów zdobył Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Bank Polska liderem kredytów gotówkowych w rankingu TotalMoney.pl12.04.2016

  Kredyty gotówkowe oferowane przez Volkswagen Bank Polska są dla klientów, według kwietniowego rankingu TotalMoney.pl, najatrakcyjniejszym i najniższym kosztowo rozwiązaniem.

  Czytaj dalej

 • Motor Show 2016, czyli festiwal mobilności04.04.2016

  Dla fanów samochodów wiosna przychodzi nie w trzecim tygodniu marca, ale kilka dni później, kiedy rozpoczyna się największe motoryzacyjne święto w Polsce: w dniach 31 marca – 3 kwietnia 2016 roku w Poznaniu odbył się Motor Show. W tegorocznej edycji targów przez kilka dni zwiedzający mieli okazję zobaczyć blisko tysiąc aut, wśród nich gorące nowości marek należących do Grupy Volkswagena.

  Czytaj dalej

 • Daniel Trzaskowski ponownie wybrany do Zarządu PZWLP21.03.2016

  Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services, drugi raz z rzędu został wybrany Członkiem Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wybory nowych władz odbyły się podczas Walnego Zebrania PZWLP 11 marca 2016 roku.

  Czytaj dalej

 • Mobilność Polek, czyli szybkość, wygoda i niezależność14.03.2016
  Kobiety podejmują wyzwania i stawiają czoła nowym obowiązkom. Chcą być mobilne, a tym samym niezależne – taki obraz polskich kobiet wyłania się z badania „Mobilna Polka”, przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej

 • Volkswagen Financial Services – nowa marka usług finansowych na polskim rynku10.02.2016

  Wprowadzenie marki korporacyjnej Volkswagen Financial Services do Polski lokalnie oznacza uproszczenie komunikacji marketingowej dla naszych spółek, z całą gamą usług pod jedną marką: „Volkswagen Financial Services - Bank. Leasing. Ubezpieczenia. Mobilność.”

  Czytaj dalej

 • Polaków stać na nowy samochód01.01.2016
  Rozmowa z Prezesem Zarządu Volkswagen Bank Polska Mikołajem Woźniakiem

  Czytaj dalej

Stronicowanie
 • 5 na stronie
 • 10 na stronie
 • zobacz wszystkie

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).