Zwracasz auto i co dalej?

20.10.2016

Nowe formy finansowania (dostępne m.in. w markach Grupy VW), pozwalają na regularną wymianę auta na nowe. To propozycja dla tych, którym zależy na jak najniższym miesięcznym koszcie użytkowania pojazdu, a także wygodnej i bezproblemowej wymianie na nowy. Oto scenariusze zakończenia takiej umowy.

 

Gdy przyjedziesz oddać auto, rzeczoznawca sprawdzi jego stan – jeżeli stwierdzi ponadnormatywne zużycie, będziesz musiał za nie zapłacić. Przy podpisywaniu umowy dostajesz Przewodnik Zwrotu Pojazdów (zgodny ze standardami przyjętymi na rynku) z opisem tego, co uznaje się za normatywne, a co za ponadnormatywne zużycie. Nie zapłacisz np. za rysy na lakierze krótsze niż 10 cm, czy wgniotki o szerokości mniejszej niż 2 cm.

 Źródło: Auto motor i sport


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).