Płać mniej za nowe Audi

30.12.2016

Zamiast inwestować gotówkę w zakup auta albo płacić wysoką ratę kredytu czy leasingu, postaw na Audi Perfect Lease. Dzięki tej nowoczesnej formie finansowania nowe Audi jest bliżej, niż myślisz.

Po co wydawać sporą gotówkę na samochód, skoro można z niego korzystać, płacąc niskie miesięczne raty? Taką możliwość daje marka Audi, oferując nowoczesny leasing – Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią komfortowo i regularnie zmieniać auto, a za przyjemność jazdy samochodem marki premium chcą płacić miesięcznie jak najmniej, nie martwiąc się o koszty przeglądów serwisowych.

Jak to zrobić?

W salonie Audi skonfiguruj swój samochód marzeń. Odbierz go i ciesz się nim przez 3 lata (z całkowitym przebiegiem do 90 tys. km), spłacając co miesiąc niską ratę. Kwota raty zależy od wysokości opłaty wstępnej, która może wynieść od 0% do 30%. Nawet przy zerowej opłacie wstępnej miesięczna rata będzie dużo niższa niż w klasycznym kredycie samochodowym. Po 3 latach sam zadecyduj, co zrobisz z samochodem. Najwygodniej będzie oddać go firmie finansującej i – na przykład – wybrać najnowszy model Audi na równie korzystnych warunkach. Nie musisz wtedy tracić czasu na szukanie nabywcy na swoje dotychczasowe auto. Obok znajdziesz porównanie kosztów w nowoczesnym leasingu Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych oraz w klasycznym kredycie samochodowym, na przykładzie Audi S3 Limousine, przy cenie auta 174 700 zł, opłacie wstępnej wynoszącej 10% i rocznym przebiegu 30 tys. kilometrów.

AUDI PERFECT LEASE

 • 2149 zł MIESIĘCZNA RATA
 • SERWIS W racie – pakiet pogwarancyjny Audi Extensive i pakiet przeglądów serwisowych na 3 lata lub 90 000 km.
 • UBEZPIECZENIE Do kosztów, poza ratą, trzeba doliczyć pakiet ubezpieczeń (u dealera jego cena wynosi zwykle ok. 3% wartości auta).
 • PO TRZECH LATACH ODDAJESZ AUTO I WYBIERASZ NOWE
 • ZMIANA AUTA NA NOWE Jeszcze przed końcem umowy możesz skonfigurować nowe Audi według własnych upodobań. Nie martwisz się szukaniem kupca na swoje S3 Limousine ani ceną odsprzedaży samochodu. Przez ostatnie 3 lata wydałeś na auto ok. 110 tys. zł (opłata wstępna + miesięczne raty + ubezpieczenie na 3 lata).
 • PODSUMOWANIE Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych pozwala na tańsze użytkowanie auta i jego regularną zamianę na nowe Audi – pozostaje tylko wybrać model.

KLASYCZNY KREDYT

 • 4927 zł MIESIĘCZNA RATA
 • SERWIS W kwocie raty otrzymujesz pakiet przeglądów serwisowych Audi na 3 lata i maksymalnie 90 000 km przebiegu.
 • UBEZPIECZENIE Na pierwszy rok dostajesz pakiet ubezpieczeń w racie. W kolejnych – opłacasz go poza finansowaniem.
 • PO TRZECH LATACH AUTO JEST TWOJE I DALEJ GO UŻYWASZ
 • SPRZEDAŻ AUTA Chcesz przesiąść się do nowego auta, więc sprzedajesz dotychczasowe. Według Eurotaxu po 3 latach S3 Limousine jest warte ok. 53% ceny wyjściowej. Jeśli uda Ci się je sprzedać za około 92 tys. zł, to przez ostatnie 3 lata wydałeś na nie około 113 tys. zł (opłata początkowa + miesięczne raty + ubezpieczenie na 2 lata + utrata wartości).
 • PODSUMOWANIE Przez 3 lata co miesiąc płacisz ponad 2 razy więcej niż w Audi Perfect Lease. Po sprzedaży auta odzyskasz część pieniędzy, ale i tak koszty będą wyższe.
Źródło: auto motor i sport wydanie specjalne Audi

Zamiast inwestować gotówkę w zakup auta albo płacić wysoką ratę kredytu czy leasingu, postaw na Audi Perfect Lease.


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).