Motor Show 2016, czyli festiwal mobilności

04.04.2016

Poznańskie targi to połączenie czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz dedykowanego ciężarówkom. Po raz kolejny jedną z wystawowych hal w całości opanowały premierowe modele sześciu marek koncernu Volkswagena.
 
Poznański Motor Show 2016 był okazją nie tylko do dokładnego obejrzenia i dotknięcia wymarzonego auta, ale i do skorzystania ze specjalnych ofert nowoczesnego finansowania zakupu samochodów z Grupy Volkswagen.
 
Dla każdego, kto podczas targów rozważał zakup nowego samochodu marki Volkswagen, Audi czy ŠKODA, przygotowana została specjalna oferta nowoczesnego finansowania. Umożliwia ona zakup auta na bardzo niskie miesięczne raty, z możliwością wymiany pojazdu na nowy co 3 lub 4 lata. Taka możliwość – samochód i sposób na jego zakup – pojawiła się na targach po raz pierwszy. Pokazuje to, że dzisiaj liczy się kompleksowe podejście do Klienta, nastawione na jego komfort i wygodę.

Podczas targów Motor Show wystarczyło odwiedzić stanowiska marek z Grupy Volkswagena, wybrać samochód i jego dowolne wyposażenie, a potem sprawdzić na dużych dotykowych kalkulatorach finansowych, jak niskie raty można zapłacić za realizację swojego marzenia.
 
Czy w edycji 2016 padnie kolejny rekord liczby uczestników? W ubiegłym roku targi Poznań Motor Show odwiedziło ponad 113 tysięcy gości.


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).